Fitness

logofitness Zmiana stylu życia na zdrowy i aktywny oraz nawyków żywieniowych może być jednym z nich. W końcu to pierwszy krok do lepszego wyglądu i samopoczucia. Do lata pozostało bardzo mało czasu, więc dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie, ogólną kondycje fizyczną a przede wszystkim atrakcyjny wygląd to już ostatni „gwizdek”, aby rozpocząć „wiosenną metamorfozę”. Ćwiczenia fizyczne, odnowa biologiczna oraz odpowiednie nawyki żywieniowe pozwolą Państwu osiągnąć swój cel ponadto zyskać więcej energii, pozbyć się kompleksów i odzyskać wewnętrzną równowagę.

 

Aqua Aerobic – aerobik w wodzie z dodatkowym sprzętem lub bez, na różnych głębokościach, polecany jako forma usprawniania dostępna dla wszystkich: dla osób po operacjach, otyłych, starszych, cierpiących na artretyzm, osteoporozę, mających problemy z układem kostno-stawowym. Trening ten powoduje wzrost wytrzymałości ogólnej organizmu, zwiększenie siły mięśniowej, poprawę gibkości i rozciągnięcia, utratę masy ciała oraz doskonale wpływa na poprawę samopoczucia fizycznego i psychicznego. Zajęcia w wodzie doskonale kształtują naszą sylwetkę w odciążeniu kręgosłupa i stawów.

Body Shape – zajęcia polecane zarówno dla osób początkujących i zaawansowanych. Trening wzmacniający, ujędrniający i rzeźbiący całą sylwetkę z wykorzystaniem przyrządów tj. ciężarki, gumy, obciążniki na nogi i innych przyrządów.

Cardio & Muscle – są to zajęcia wykorzystujące umiarkowanie intensywne i dość proste ćwiczenia. Zajęcia mieszane działające na układ krążenia, oddechowy, jak i aparat ruchowy. Poprawiające ogólną sprawność fizyczną organizmu. Polecane dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych. Polecane dla osób chcących pobudzić organizm do spalania zbędnej tkanki tłuszczowej.

Gimnastyka zdrowotna – to bezpieczne i efektywne zajęcia, które doskonale aktywują do pracy wszystkie grupy mięśniowe z akcentem na wzmocnienie mięśni kręgosłupa. Jest to specjalny program ćwiczeń skierowany na poprawę postawy ciała i stanu ogólnego zdrowia. Polecany szczególnie osobą z problemami zdrowotnymi, z nadwagą i początkującym.

eldofitpl