Otwarcie basenu

kwiecień 21st, 2013

Untitled-1Miło nam poinformować, że w dniu 27 kwietnia 2013 r. (sobota) zostanie otwarty Kompleks Basenowo – Rekreacyjny „NIMFA” w Bytowie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów od godziny 8.00!

Wiadomość dla aktywnych!
Chcesz zacząć dzień na sportowo, zwracamy się do Ciebie z propozycją skorzystania z basenu pływackiego w godzinach od 7.00 do 8.00 za jedyne 7 zł!

Szatnie w naszym obiekcie są tak zaprojektowane by klient przechodząc na pływalnię, skorzystał w pierwszej kolejności z przebieralni tzn. z odzieży zewnętrznej należy przebrać się w strój kąpielowy, po czym udać się do przydzielonej szafki w której należy umieścić swoje rzeczy.
Obiekt „NIMFA” posiada dwie większe przebieralnie rodzinne, w której jest 80 podwójnych szafek typy „L” a także szatnie dla osób niepełnosprawnych, w której jest 10 podwójnych szafek typu „S”. Szatnia ta może również służyć jako szatnia rodzinna dla matek z dzieckiem.
Szafki są otwierane i zamykane elektronicznie. W szatni znajduje się kilka czytników – sterowników, które obsługują rząd szafek w ilości do 32 drzwiczek. Po przyłożeniu zegarka – transpondera do czytnika otwierają się tylko jedne drzwi szafki, a na wyświetlaczu pojawia się numer danej szafki. W sytuacji awaryjnej szafki można otworzyć kluczykiem, bądź recepcjonista otworzy szafki z systemu.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.