3TOR Marcin Hesse

logoSzkoła Pływania 3TOR Marcin Hesse to kolejne przedsięwzięcie związane z szeroko pojętymi sportami wodnymi.

Pierwsze zorganizowane zajęcia nauki pływania prowadziłem w Bytowie w Ułan SPA wspólnie z niezwykle doświadczonym instruktorem, członkiem założycielem PSPN Michałem Budzichem. Były to także pierwsze komercyjne nauki pływania w Bytowie.

W Kościerzynie, wspólnie z Januszem Ścigałą prowadziłem firmę Delfinek realizując zajęcia komercyjne oraz unijne jako autor podstaw merytorycznych pływania dla licealistów.

Razem z Bytowskim Klubem Żeglarskim a potem ze Słupskim WOPR, którego jestem członkiem organizowaliśmy nad jeziorem Jeleń powszechną naukę pływania. Z Januszem i Anią Ścigałą oraz Marcinem Pruszakiem uczyliśmy w wakacje pływać dzieci kiedy w Bytowie nie było jeszcze pływalni.

Od 2013 roku przeprowadziliśmy się z działalnością do Bytowa i przez trzy kolejne lata pracowaliśmy pod jedną nazwą Delfinek choć w rzeczywistości były to już dwie niezależne firmy.

Ważny etap działalności firmy związany był z realizacją projektu nauki pływania dla osób niepełnosprawnych realizowanego w ramach projektu, którego byłem autorem. Zajęcia prowadził doświadczony fizjoterapeuta i specjalista od nauki pływania osób niepełnosprawnych Pan Mirosław Młyński a ja miałem możliwość uczestniczenia i uczenia się nauczania pływania metodą Hallwicka.

W 2016 roku powstaje nowa nazwa firmy 3TOR, której głównym celem jest zachęcanie młodzieży do wszelkiej aktywności związanej ze sportami wodnymi. Stąd też hasło przewodnie firmy, że „Traktujemy pływanie nie jako cel sam w sobie, ale jako część innych aktywności”. I mam tu na myśli przede wszystkim ratownictwo wodne, żeglarstwo, kajakarstwo a może i w przyszłości triathlon.

Oferuję naukę pływania od podstaw dla dzieci i dorosłych. Pomogę w przygotowaniu się do egzaminów na studia lub zaliczeń semestralnych. Nauczę każdego stylu lub pomogę poprawić technikę i ergonomię pływania.

Zapraszam Marcin Hesse

Kontakt telefoniczny: 605 151 127

Strona internetowa: www.3tor.pl