Szkoła pływania „Delfinek”

1

Szkoła Pływania Delfinek powstała w 2010 roku. Przez dwa i pół roku Szkółka organizowała wyjazdy do Kościerzyny i naukę pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych z rejonu Bytowa. W zajęciach każdego roku brało udział ponad 100 osób. Najmłodsi uczniowie to niemowlęta od 4-tego miesiąca życia. Instruktorzy są członkami Polskiego Stowarzyszenia Pływania Niemowląt i Bytowskiego WOPR. Jako członkowie tych organizacji brali udział w takich przedsięwzięciach jak: Ogólnopolski Tydzień Pływania Maluchów (od 2011roku) i bezpłatna nauka pływania dla dzieci i młodzieży z Gminy Bytów odbywająca się nad jeziorem Jeleń od 2008 roku i finansowana przez Gminę Bytów. W 2010 i 2011 roku Szkółka zorganizowała zawody pływackie dla swoich uczniów.

Od maja 2013 roku Szkoła Pływania Delfinek rozpoczyna działalność w Kompleksie Basenowo – Rekreacyjnym Nimfa w Bytowie.
W ofercie znajdują się zajęcia indywidualne i grupowe z nauki pływania dla niemowląt od 4-tego miesiąca życia, dzieci, młodzieży i dorosłych. Nasza Szkółka dysponuje przyborami niezbędnymi do nauki pływania i zabawy z dziećmi. Zajęcia prowadzą:
Anna Ścigała – trener II kl. pływania, ratownik zawodowy WOPR, członek PSPN(Polskie Stowarzyszenie Pływania Niemowląt) Tel.698127835
Janusz Ścigała – instruktor pływania, młodszy ratownik WOPR, członek PSPN, Tel 608616252

Dodatkowe informacje i cennik na stronie www.delfinek-bytow.pl