Mistrzostwa Bytowa Par Mieszanych w Siatkówce Plażowej

Wrzesień 13th, 2019

logosiata2019W dniu 8 września (niedziela) 2019 roku, odbyły się Mistrzostwa Bytowa Par Mieszanych w Siatkówce Plażowej nad jeziorem Jeleń. Pogoda niestety nie dopisała tym razem naszym zawodnikom. Poprzedzające dni były bardzo deszczowe i chłodne tak samo jak w dzień Mistrzostw, było zimno i wilgotnie. Choć warunki nie sprzyjały, siatkarze i tak się nie poddali.
Do współzawodnictwa zgłosiły się 4 zespoły damsko męskie, które przyjechały z Gdańska, Koszalina oraz Miastka. Tylko na głównym boisku zostały rozegrane mecze, zostało ono poprawnie przygotowane dla lepszego komfortu gry zawodników. Wszystkie mecze piłki siatkowej rozegrano do dwóch wygranych setów, w rozgrywce 15 punktów oraz tie-break, również do 15 punktów. Mecze zostały rozegrane systemem „KAŻDY Z KAŻDYM”. Rywalizacja była bardzo zacięta przy dobrym poziomie gry wszystkich zawodników. Turniej trwał do godziny 14.00.
Dla najlepszych par turnieju przygotowano puchary i dyplomy oraz nagrody w których znajdowały się również karnety na basen, saunę, i siłownię do Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego „NIMFA” w Bytowie. Nagrody wręczali Prezes Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego Grzegorz Domżalski oraz organizator imprez sportowych Paulina Bazner.

Poniżej przedstawiamy klasyfikację Mistrzostw Bytowa Par Mieszanych, Siatkówki Plażowej 2019.

KLASYFIKACJA MISTRZOSTW BYTOWA PAR MIESZANYCH SIATKÓWKI PLAŻOWEJ 2019

1.Miejsce „Hajdysz”
Obszańska Magdalena (Gdańsk)
Hajdysz Paweł (Gdańsk)

2.Miejsce „Wysocki”
Jakimska Anna (Gdańsk)
Wysocki Filip (Gdańsk)

3.Miejsce „Węgierski”
Węgierska Zuzanna (Koszalin)
Wegierski Waldemar (Koszalin)

4.Miejsce „Siach”
Kruszczyńska Weronika (Koszalin)
Siach Bartosz (Miastko)

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 Both comments and pings are currently closed.